Najlepsi specjaliści z branży

Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi specjalistami z branży, którzy gwarantują wysoką jakość szkoleń dla stomatologów. Poniżej krótkie opisy kilku naszych stałych współpracowników.


 

Mieczyslaw-Silkiewiczlek. stom. Mieczysław Silkiewicz

 Lekarz dentysta z długoletnim doświadczeniem zawodowym,wykonuje specjalistyczne zabiegi z zakresu protetyki,chirurgii stomatologicznej, implantoprotetyki oraz stomatologii zachowawczej,w tym endodoncji z użyciem mikroskopu endodontycznego.
Prowadzi w Białymstoku Przychodnię Stomatologiczną „DentMedica”, której jest właścicielem.
Rocznie wykonuje około 200-300 preparacji pod korony, endokorony, wkłady, nakłady.
W latach 80-tych wykładał w Zakładzie Protetyki Instytutu Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Uczestniczy w wielu szkoleniach i konferencjach naukowych poruszających tematy protetyki, implantologii i endodoncji.


Barbara_Szafranska

dr n. med. Barbara Szafrańska

Cieszy się znakomitą opinią w środowisku stomatologicznym. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Prowadzi kursy dla lekarzy na temat bezstresowych metod pracy z pacjentem oraz bezpiecznego użycia podtlenku azotu w sedacji stomatologicznej. Przez wiele lat była wykładowcą na Akademii Medycznej w Białymstoku. Aktualnie mieszka i pracuje w Warszawie.


Jerzy Pytko

dr n. med. Jerzy Pytko

Absolwent wydziału stomatologii Akademii Medycznej w Łodzi. Zaraz po studiach wykadowca i nauczyciel zawodu w Szkole Medycznej Techników Dentystycznych w Łodzi. Przez 12 lt jako starszy asystent w Instytucie WAM w Warszawie prowadził szkolenia na drugi stopień specjalizacji z protetyki. Kolejne 10 lat pracował jako kierownik przychodzni stomatologicznej w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Członek założyciel i wieloletni wykładowca w SPLD. Uczestnik wielu szkoleń teoretycznych i praktycznych w Niemczech i USA. Ponad 40 lat prowadził prywatną praktykę stomatologiczną najpierw w Łodzi, następnie w Warszawie.