Najlepsi specjaliści z branży

Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi specjalistami z branży, którzy gwarantują wysoką jakość szkoleń dla stomatologów. Poniżej krótkie opisy kilku naszych stałych współpracowników.


Ewa Snarska 2 - Lekarz Stomatolog - Endodonta-1lek.stom. Ewa Snarska

specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją od 2004. Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku (1997) Wieloletnie doświadczenie pracy ze studentami. Od 15 lat zajmuje się endodoncją mikroskopową od 5 lat stomatologią mikroskopową. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach.

Od 2008 r członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Endodontycznego (ESE)

 


Barbara_Szafranska

dr n. med. Barbara Szafrańska

Cieszy się znakomitą opinią w środowisku stomatologicznym. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Prowadzi kursy dla lekarzy na temat bezstresowych metod pracy z pacjentem oraz bezpiecznego użycia podtlenku azotu w sedacji stomatologicznej. Przez wiele lat była wykładowcą na Akademii Medycznej w Białymstoku. Aktualnie mieszka i pracuje w Warszawie.


Jerzy Pytko

dr n. med. Jerzy Pytko

Absolwent wydziału stomatologii Akademii Medycznej w Łodzi. Zaraz po studiach wykadowca i nauczyciel zawodu w Szkole Medycznej Techników Dentystycznych w Łodzi. Przez 12 lt jako starszy asystent w Instytucie WAM w Warszawie prowadził szkolenia na drugi stopień specjalizacji z protetyki. Kolejne 10 lat pracował jako kierownik przychodzni stomatologicznej w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Członek założyciel i wieloletni wykładowca w SPLD. Uczestnik wielu szkoleń teoretycznych i praktycznych w Niemczech i USA. Ponad 40 lat prowadził prywatną praktykę stomatologiczną najpierw w Łodzi, następnie w Warszawie.