17 lis

Kalka stomatologiczna, dopasowanie zęba w zgryzie, usuwanie kontaktów przedwczesnych- oczywista oczywistość? Szkolenie praktyczne

Termin: 17/11/2017, godz: 09:00 - 18:00
Miejsce: Dentomax, Białystok Podlaskie
Prowadzący: dr n.med. Michał Paulo
Punkty:
Cena: 950 zł

 

Prowadzenie: dr n.med. Michał Paulo

„Kalka stomatologiczna, dopasowanie zęba w zgryzie, usuwanie kontaktów przedwczesnych – oczywista, oczywistość? Szkolenie praktyczne”

Główne założenia kursu:
zasady pracy kalką stomatologiczną którą kalkę wybrać? jak dobrać kalkę do procedury klinicznej? czym różni się folia okluzyjna od kalki? na czym polega metoda dwufazowa?
Arti-Dry w codziennej praktyce?
funkcjonalne dopasowanie zębów w zgryzie
podstawowe zasady usuwania kontaktów przedwczesnych
zasady deprogramacji pacjenta, który deprogramator wybrać?
praca w powiększeniu, a dopasowywanie zębów w zgryzie
dopasowanie uzupełnień w zgryzie – tips and tricks!!!
Warsztaty praktyczne zakładają zapoznanie się z metodą MP-Scan (rejestracja zwarcia w różnych pozycjach ciała i głowy) oraz pracą kalkami o różnych grubościach          i właściwościach technicznych. Kursanci pracując na modelach, usuwają kontakty przedwczesne doprowadzając do uzyskania maksymalnych, symultanicznych kontaktów po obu stronach łuku. Wykonają również deprogramator.
Po kursie każdy z uczestników będzie umiał dobrać odpowiednią grubość kalki do danej procedury stomatologicznej. Nabędzie umiejętności pracy metodą dwufazową podczas dopasowywania uzupełnienia protetycznego lub wypełnienia w zgryzie. Pozna podstawy usuwania kontaktów przedwczesnych, deprogramacji oraz zaawansowane zasady prawidłowej pozycji pacjenta podczas korekty i kontroli zwarcia. Nabędzie również umiejętności wykonywania korekt uzupełnień protetycznych i wypełnień podczas ruchów bocznych i ruchu doprzedniego niezbędnych dla zabezpieczenia wykonanych uzupełnień protetycznych i wypełnień przed uszkodzeniem podczas żucia.

W celu złożenie rezerwacji na szkolenie prosimy o uzupełnienie formularza.

Pole wymagane!
Pole wymagane!
Pole wymagane!
Pole wymagane! mail@domena.pl
Chcę otrzymać Fakturę VAT

Proszę wypełnić dane do faktury.

Pole wymagane!
Pole wymagane!
Pole wymagane!
Pole wymagane!
Pole wymagane!
Dopisz mnie do newslettera
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
Pole wymagane!